Menu
Informace o hře
Ovládání hry
Horní menu
Rasy

Vzorce
Užitečné odkazy
FAQ
Slovníček pojmů
Autoři

Odkaz na hru
Diskusní server
Football Arena

Úvod
Evolution je online fantasy hra, ve které rozvíjíš svoji zem (gubernát) a po boku dalších vedeš nejrůznější války. Součástí hry jsou i rozsáhlé statistiky jednotlivých gubernátů a aliancí a také diskuse a osobní pošta, kde můžeš komunikovat s ostatními hráči. Založ si gubernát, utvoř s ostatními alianci a ovládni fantasy svět Evolution. Způsob jakým to provedeš je jen na tobě. Můžeš být hrdý diplomat vyznávající férové války, či podlý intrikář, který se nezastaví před ničím.

Aby se mohl tvůj gubernát lépe rozvíjet, musí být členem nějaké aliance. Aliance ti pomůže v růstu tvé země a také ti poskytne ochranu. Maximální počet členů v alianci může být 12. Pokud se tedy do nějaké budeš hlásit, hledej pouze takové aliance, které ještě nemají tento plný počet členů.

Každý den dostane tvůj gubernát nové tahy, které se spoří až do maxima tří dnů. To znamená, že pokud například o víkendu nehraješ, nebudeš moc znevýhodněn oproti aktivnějším hráčům. Stejně tak magie se u většiny ras spoří 3 dny.

Tahy, které tvůj gubernát bude každý den dostávat, obdržíš vždy po takzvaném přepočtu. Přepočet je každý den přesně v 00:01 a kromě nových tahů probíhá i výpočet magických a vojenských útoků a aktualizují se statistiky.